Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

30 січня 2023 року, Свята Православна Церква вшановує пам`ять трьох великих Вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.

По-особливому святковим цей день є для селища міського типу Ситківці Немирівського благочиння, адже селищний храм даного селища є на честь трьох великих Вселенських учителів і святителів: Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого.  

На запрошення настоятеля храму протоієрея Іоана Шеремети, в цей святковий день було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капелан військової частини А7011 протоієрей Роман Ковальчук.

Святкову Божественну Літургію прикрасили своїм співом місцевий хор під керівництвом матінки Тетяни Шеремети.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

По завершенні протоієрей Роман Ковальчук виголосив повчальну та змістовну проповідь, розповівши про життя і служіння святителів та їх вагомий вклад у розбудову Церкви Христової.

Опісля священник Іоан Шеремета щиро подякував духовенству та віруючим за спільну молитву.

Вкінці було проспівано духовний гімн України «Боже великий єдиний».