Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

2 червня 2023 року, в день Віддання свята Вознесіння Господнього, з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського та на запрошення настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Велика Бушинка Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священника Миколая Онищука, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук освятив встановлений при в'їзді до села Велика Бушинка Немирівського благочиння хрест.

Як було заведено ще в давнину такі хрести встановлювали для того, щоб захистити села від зла, а також щоб кожен подорожній міг звернутись до бога в молитві. 

Придорожні хрести стають свідченнями шанування чесного хреста Господнього, тобто віри у чудотворну силу хреста як знаряддя, яким Ісус Христос визволив усіх людей від первородного гріха, прийнявши на ньому смерть.

І всі, хто бачить такий хрест при дорозі та звертається з молитвою до Бога, отримує допомогу від Нього від злих сил і захист від небезпеки.