Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

28 серпня 2023 року, в день дванадесятого свята Успіння Пресвятої Богородиці, Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до смт. Брацлав, де звершив освячення храму та першу Божественну літургію.

Перед храмом владику зустріли і привітали парафіяни, піднісши йому запашний коровай і квіти. У притворі настоятель прот. Зеновій Николин, подаючи хрест своєму архіпастирю, запросив його звершити чин освячення престолу і храму та очолити Божественну літургію.

Під час чину освячення був звершений Хресний хід зі святими мощами. Далі владика очолив Божественну літургію, під час якої лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих воїнів та невинно вбитих.

Після богослужіння владика виголосив проповідь.

Настоятель подякував владиці за візит, за піднесені молитви в цей святковий день.

Богослужіння завершилось святковим многоліттям.

Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, Немирівський благочинний прот. Роман Ковальчук, Тульчинський благочинний прот. Василь Коновал, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці смт. Брацлав прот. Зеновій Николин, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Ометинці прот. Іван Шеремета та протодиякон Анатолій Подоляк.

За матеріалами сайту cerkva.vn.ua