Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

5-го червня 2023 року в День Святого Духа Високопреосвященний Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський, прибув з архіпастирським візитом до храму Святої Тройці с. Оляниця, де звершив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята та 135-річчя від дня освячення храму.
На подвір’ї храму владику зустріли і привітали віршами діти, парафіяни піднесли йому запашний коровай і квіти.

У притворі храму, подаючи хрест своєму архіпастирю, настоятель архімандрит Філарет запросив його звершити святкове богослужіння та піднести свої архіпастирські молитви за перемогу над ворогом, мир і злагоду.

Після Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Святого Євангелія. Після відпусту владика виголосив проповідь.

У свою чергу настоятель подякував архієпископу Михаїлу за його молитви і підніс святу просфору, як символ євхаристійної єдності.

Після святкового многоліття владика нагородив голову Тростянецької СТГ Людмилу Червонецьку Благословенною архієрейської грамотою.

Релігійну громаду в цей день привітали керівники району, ОТГ і села.

Далі на подвір’ї перед храмом відбувся святковий концерт.

Владиці співслужили секретар єпархії прот. Ігор Сіранчук, Тростянецький благочинний прот. Михайло Торбахевич, Бершадський благочинний прот. Ростислав Процанін, Немирівський благочинний прот. Роман Ковальчук та духовенство єпархії.

</p

За матеріалами сайту www.cerkva.vn.ua