Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

29 вересня 2023 року, коли Православна Церква відзначає пам’ять  преподобного Киріака Пустельника, у с. Подільське Немирівського благочиння, на фасаді будівлі Подільської філії «Ковалівського ліцею» було відкрито та освячено, з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, Немирівським благочинним, настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці міста Немирова, капеланом військової частини А7011 протоієреєм Романом Ковальчуком меморіальну дошку в пам'ять про загиблих героїв України: Рибалка Віталія, Занька Віктора та Борисюка Андрія, за участі керівництва та депутатів громади, директора школи, родини героїв, учнівської молоді, небайдужої громадськості, односельців.

Також в цей день була відслужена панахида за вбитими воїнами та всіма тими хто душу свою поклав за цілісність та незалежність України.

У своєму слові після освячення протоієрей Роман Ковальчук закликав не забувати тих хто віддав своє життя захищаючи Українську Землю від ворога, бо завдячуючи  нашим воїнам ми маємо змогу ще тут де ми проживаємо збиратись і молитись. І що ця пам’ятна дошка на фасаді при вході в школу  буде завжди нагадувати всім хто навчається і буде навчатися про воїнів які виборювали для нас нашу незалежність та мир.

Пам’ять героїв вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.