Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

11 лютого 2024 року, в тридцять шосту неділю після П`ятидесятниці, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капелан військової частини А7011 протоієрей Роман Ковальчук у Свято-Покровському храмі міста Немирова звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Богослужіння своїм співом супроводжував хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Герій Богдан.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій; голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

Цього дня віряни приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Наприкінці Літургії, протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання, в якому Ісус Христос, відповідаючи на запитання, якою є найбільша заповідь в Законі, вказав на дві заповіді, які жоден з учителів єврейського Закону не вважав обов’язковими, – любов до Бога і ближніх: “Полюби Господа Бога твого всією душею твоєю, всім серцем твоїм і всією твоєю істотою. І ближнього твого, як самого себе”, після чого отець настоятель привітав хористку та активну прихожанку Кліменко Галину, яка на передодні святкувала свій день народження і побажав невтомної праці на ниві Христовій, многих і благих літ та подарив святу ікону, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Наостанок було проспівано уставне многоліття.