Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

4 лютого 2024 року, в тридцять п'яту неділю після П’ятдесятниці, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капелан військової частини А7011 протоієрей Роман Ковальчук звершив читання акафісту Стрітенню Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

Богослужіння своїм співом супроводжував церковний хор Свято-Покровського храму міста Немирова.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій; голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

Після акафісту отець благочинний виголосив проповідь на тему євангельського читання в якій розповів як потрібно розуміти притчу «про званних на весільний бенкет».

Після чого протоієрей Роман привітав усіх присутніх з Воскресним днем, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Наостанок було проспівано уставне многоліття.