Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

24 вересня 2023 року, в шістнадцяту неділю після П’ятидесятниці, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капелан військової частини А7011 протоієрей Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

Читання Апостола звершив паламар Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Герій Богдан.

За богослужінням молився головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього дня віряни серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

За Божественною літургією, отець настоятель виголосив проповідь на тему недільного євангельського читання про чудесний улов риби (Лк., 17 зач., V, 1-11), коли апостоли за словом Ісуса Христа закинули сіті в море, хоч за всю ніч нічого не зловили, смирились, увірували і по слову Спасителя вловили дуже багато риб, що навіть сіті не могли витримати чудесний улов, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, подякував всім за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.