Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

05 січня 2024 року, в Навечір’я Богоявлення (Хрещенський святвечір), Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капелан військової частини А7011 протоієрей Роман Ковальчук у Свято-Покровському храмі міста Немирова звершив уставні святкові богослужіння.

Згідно церковного уставу богослужіння в цей день розпочинається з великих часів та зображальних, після чого було звершено Велику вечірню, під час якої читалися 13 паремій, уривки зі Священного Писання, які розкривають зміст та значення події Хрещення Господнього, та Божественну літургію святителя Василія Великого.

Богослужіння своїм співом супроводжував церковний хор Свято-Покровського храму міста Немирова – хормейстер Ірина Слободянюк, Панькова Ніна та Кліменко Галина.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

По заамвонній молитві, як це передбачено богослужбовим уставом, було звершено чин Великого освячення води.

На закінчення богослужіння протоієрей Роман Ковальчук окропив освяченою водою усіх вірян, а також привітав присутніх зі святом.