Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

29 жовтня 2023 року, в двадцять першу неділю після П’ятидесятниці, Немирівським благочинним, настоятелем Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капеланом військової частини А7011 протоієреєм Романом Ковальчуком в Свято-Покровському храмі міста Немирова була звершена Свята Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого.

За Богослужінням співав хор Свято-Покровського храму міста Немирова.

Читання Апостола звершив паламар Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Герій Богдан.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій та голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

Цього дня віряни серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

По завершенні Літургії Немирівський благочинний виголосив проповідь на тему недільного євангельського читання від святого апостола і євангеліста Луки про зцілення Господом Нашим Ісусом Христом біснуватого у Гадаринській країні, після чого настоятель привітав усіх присутніх з Воскресним днем, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.