Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

18 червня 2023 року, в другу неділю після П'ятидесятниці, всіх святих землі Української, Новомучеників та сповідників, які в Україні та інших землях у XX столітті за Христа і православну віру постраждали та Благовірного Оскольда, першомученика Київського у святому хрещенні Миколая, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Герій Богдан.

Під час богослужіння вже традиційно було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій; голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

Цього недільного дня віряни, серед яких діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Наприкінці Літургії протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь про українських святих і їх подвиги та внесок у становлення Православної віри на теренах України подякував усім за спільну молитву, привітав усіх з святковим днем та побажав мирного неба над головою.

Вкінці було проспівано духовний гімн України «Боже великий єдиний».