Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

7 липня 2023 року, в день свята Різдва Чесного Славного Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана у Свято-Покровському храмі міста Немирова, Немирівським благочинним, настоятелем Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієреєм Романом Ковальчуком було звершено читання акафісту святому Іоанну Предтечі.

Під час акафісту було піднесені додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За богослужінням молився головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій.

По завершенні протоієрей Роман Ковальчук звернувся з повчальним словом до вірян і розповів про Різдво і житіє чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана, після чого отець настоятель подякував за спільну молитву, привітав усіх зі святковим днем та побажав мирного неба над головою.