Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

25 березня 2024 року, в день свята Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Немирівським благочинним, настоятелем Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова капеланом військової частини А7011 протоієреєм Романом Ковальчуком було звершено уставне богослужіння: 3, 6, 9 час, зображальня та вечірня з Літургією святителя Іоана Золотоустого.

Богослужіння своїм співом супроводжував церковний хор Свято-Покровського храму міста Немирова під керівництвом хормейстера Ірини Слободянюк.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За богослужінням молився головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій.

У цей день віряни приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Після відпусту Літургії, отець благочинний виголосив повчальну проповідь, в якій розповів про подію свята Благовіщення та привітав парафіян храму зі святом, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.