Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

6 грудня 2023 року, Церква Христова вшановує пам’ять Святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця, в цей день Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капелан військової частини А7011 протоієрей Роман Ковальчук у Свято-Покровському храмі міста Немирова звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Святкову Божественну Літургію прикрасив своїм співом хор Свято-Покровського храму міста Немирова – Панькова Ніна та Кліменко Галина.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього святкового дня віряни приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

По завершенні Літургії протоієрей Роман Ковальчук  виголосив повчальну проповідь, в якій розповів про життя, подвиги та труди Святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця, привітав усіх присутніх з святковим днем, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.