Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

«Радуйтеся, святі першоверховні апостоли Петре і Павле»

Саме такими словами Свята Православна Церква прославляє великих угодників Божих святих і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, тому в цей день, 12 липня 2023 року, в день пам’яті святих і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив читання акафісту святим першоверховним апостолам Петру і Павлу у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій.

Після відпусту протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь, в якій акцентував увагу на великому подвигу святих апостолів Петра і Павла та їхньому внеску у проповідування євангельського вчення та становлення Церкви Христової, а також подякував присутнім за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.