Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

23 квітня 2024 року, в день пам’яті святого великомученика Юрія Переможця, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капелан військової частини А7011 протоієрей Роман Ковальчук звершив уставне богослужіння: 3, 6, 9 часу, зображальної та Літургії Ранішеосвячених Дарів у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

Святий великомученик Юрій Переможець вважається покровителем воїнства. Зображення Юрія Переможця на коні символізує перемогу над дияволом – «стародавнім змієм». Ще з часів Древньої Русі святий великомученик Юрій прославлявся, як один з найбільш шанованих святих.

За богослужінням молився головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Богослужіння своїм співом супроводжував церковний хор Свято-Покровського храму міста Немирова під керівництвом хормейстера Ірини Слободянюк.

Після завершення Літургії протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь в якій розповів про життя та мученицький подвиг святого великомученика Юрія Переможця, після чого привітав багаторічного Голову Парафіяльної ради Томащука Юрія, який святкує сьогодні день тезоімеництва, подякував всім за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.