Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

2 лютого 2024 року, Православна Церква відзначає останнє свято Різдвяного циклу – Стрітення Господнє. На сороковий день після народження Ісуса батьки прийшли з Ним до Єрусалимського Храму, щоби принести жертву, як того вимагав Закон Божий. В Храмі їх зустрів Симеон – старець, якому було обіцяно від Бога, що він не помре, аж доки не побачить Месію. Симеон впізнав у Немовляті того, хто стане Спасителем світу. Свято Стрітення – день зустрічі людини і Бога.

Цього дня, в Свято-Покровському храмі міста Немирова Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капелан військової частини А7011 протоієрей Роман Ковальчук, згідно Уставу звершив чин малого освячення води та, згідно української церковної традиції, особливим чином, укладеним святителем Петром Могилою, було освячено свічки, які в народі називають «стрітенськими» та які віряни запалюють у час особливих приватних молитов, зокрема під час негоди, хвороб, душевних переживань чи страждань та окропив присутніх освяченою водою.

За богослужінням молився голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

Богослужіння своїм співом супроводжував хор Свято-Покровського храму міста Немирова – Панькова Ніна та Кліменко Галина.

Опісля Немирівський благочинний виголосив повчальну проповідь у якій розповів про свято Стрітення та його духовний зміст та привітав вірян зі святом.