Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

24 грудня 2023 року, у двадцять дев'яту неділю після П'ятдесятниці, Навечір'я Різдва Христового та день коли Церква згадує пам'ять святих отців, у Свято-Покровському храмі міста Немирова Немирівським благочинним, настоятелем Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова, капеланом військової частини А7011 протоієреєм Романом Ковальчуком звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Богослужіння своїм співом супроводжував хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

За богослужінням молився голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

Цього дня віряни приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Наприкінці Літургії, протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання про родовід Господа нашого Ісуса Христа, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, подякував за спільну молитву та побажав мирного неба над головою.

Після Літургії була відправлена вечірня, яка згідно Церковного уставу звершується цього дня.

Наприкінці богослужіння, відбувся Чин славлення Христа, під час якого на середину храму була винесена свічка, як символ вифлеємської зірки, перед якою було урочисто заспівано тропар та кондак свята Різдва Христового.