Свято-Покровська парафія міста Немирова
Вінницько-Тульчинської єпархії
Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

28 травня 2023 року, в сьому неділю після Світлого Христового Воскресіння – Православна Церква вшановує пам’ять 318 отців Першого Вселенського Собору.

Цей собор відбувся за ініціативи імператора Костянтина Великого в 325 році у місті Нікея. Головною метою проведення заходу було засудження єретичного вчення Арія, який вважав що Ісус Христос був простою людиною, лише досконалішою від інших. Своїм єретичним вченням Арій заперечував Божество Спасителя не вважаючи Його Сином Божим. Вселенський Собор заперечив вчення та довів сутність Христа як Божого Сина а також прийняв перших 7 членів Символу Віри.

В цей день, в Свято-Покровському храмі міста Немирова було прочитано акафіст Ісусу Христу Немирівським благочинним, настоятелем Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієреєм Романом Ковальчуком.

Під час акафісту молився голова Немирівської організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог – В’ячеслав Печак.

За Богослужінням співав хор Свято-Покровського храму.

Під час богослужіння було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Наприкінці акафісту отець настоятель виголосив проповідь про історію Першого Вселенського Собору, опісля подякував усім за спільну молитву, привітав усіх з святковим днем та побажав мирного неба над головою.