4 грудня 2020 року, у свято Введення в храм Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії, благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук прочитав акафіст Введенню в храм Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

Також підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Після відпусту благочинний Немирівського району виголосив повчальну проповідь, в якій розповів про історію свята Введення в храм Пресвятої Богородиці та значення цієї події у справі домобудівництва людського спасіння.

У цей день православні християни згадують, як святі праведні Йоаким і Анна привели свою трирічну доньку – Пресвяту Богородицю – в Єрусалимський Храм. Зробили вони це, щоб виконати свою обітницю перед Господом – присвятити доньку служінню Йому.