Серед святих, яких вшановує Свята Христова Церква 10 листопада, особливо шанованою є свята великомучениця Параскева-П’ятниця. Саме на честь цієї святої був п’ять років тому освячений храм в селі Нові Обиходи Немирівського району.

Тому в цей день на запрошення благочинного Немирівського району, настоятеля Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священника Романа Ковальчука, який є за сумісництвом настоятелем даної парафії, святкову Божественну Літургію святого Іоана Золотоустого очолив благочинний Тульчинського району протоієрей Василь Коновал, якому співслужили: благочинний Немирівського району, настоятель парафії святої великомучениці Параскеви-П’ятниці с. Нові Обиходи Немирівського району Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священник Роман Ковальчук. настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці смт. Брацлав Немирівського району Української Православної Церкви (Православної Церкви України) протоієрей Зиновій Николин, настоятель парафії святого великомученика і цілителя Пантелеймона села Мухівці Немирівського району Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священник Сергій Таргонський.

За богослужінням підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього святкового дня віряни, серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Після відпусту до вірних зі словами повчальної проповіді звернувся священник Сергій Таргонський, в якій розповів про житіє святої великомучениці Параскеви та закликав наслідувати чесноти страстотерпиці у повсякденному християнському житті.

Після чого священник Роман Ковальчук щиро подякував духовенству та віруючим за спільну молитву і з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського на знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та парафії святої великомучениці Параскеви-П’ятниці с. Нові Обиходи Немирівського району Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Вінницького-Тульчинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) нагородив благословенними архієрейськими грамотами: Благодійників парафії Бикова Віктора і Уліту Аллу, казначея парафії Броневицьку Тетяну, керівника молодіжного хору парафії Тищенко Катерину, активних парафіян Мельник Любов та Мокан Василя.

Затим відбувся Хресний хід навколо храму і було окропленено вірян та стін храму освяченою водою.

Закінчилось урочисте богослужіння виголошенням многоліття Блаженнійшому митрополиту Епіфанію, Високопреосвященнійшому архієпископу Михаїлу, настоятелю парафії священнику Роману Ковальчуку, духовенству, владі, війську, та всім парафіянам храму.

Фото Дець Олексій