9 жовтня 2020 року, з нагоди престольного свята, в храмі святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, в с. Березівка Бершадського району, було звершено урочисте святкове богослужіння.

Благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук, на запрошення виконуючого обов’язки настоятеля храму Святого Апостола і Євангеліста Іоана Богослова села Березівка Бершадського району священника Сергія Таргонського, очолив відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого.

За урочистим богослужінням також молилась хористка Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Борисюк Ганна.

За Літургією підносилася молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього святкового дня віряни, серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

В кінці Божественної Літургії священник Роман Ковальчук виголосив повчальну проповідь, в якій розповів про життя, подвиги та труди Святого Апостола і Євангеліста Іоана Богослова.

Після чого священник Сергій Таргонський подякували усім присутнім за спільну молитву.

На завершення відбулось уставне многоліття.