8 жовтня 2020 року, Православна Церква вшановує пам’ять святого преподобного Сергiя, ігумена Радонезького, всiєї Руси чудотворця, благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук, на запрошення настоятеля храму ігумена Філарета (Галіцького), очолив відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого у селі Четвертинівка Тростянецького району з нагоди престольного свята місцевого храму.

За Літургією благочинному Немирівського району священнику Роману Ковальчуку співслужили: настоятель храму ігумен Філарет (Галіцький), настоятель Свято-Успенської парафії м. Ладижин Тростянецького району протоієрей Михайло Неміш та настоятель Свято-Преображенської парафії  с. Флорино Бершадського району протоієрей Назарій Лотоцький.

За Літургією підносилася молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Після Літургії був звершений водосвятний молебень. Завершилося святкове Богослужіння обходом довкола храму із окропленням святою водою стін храму та всіх парафіян.

На завершення богослужіння священник Роман Ковальчук виголосив проповідь, в якій розповів про подвиги та благочестиве життя великого угодника Божого святого преподобного Сергiя, ігумена Радонезького, опісля до присутніх звернувся ігумен Філарет (Галіцький), який подякував, духовенству і вірним за спільне богослужіння.