16 вересня 2020 року, в день пам’яті сщмч. Анфіма, єп. Нікомидійського, відбувся чин погребіння новопреставленого архімандрита Серафима (Котлярова), намісника Свято-Феодорівського чоловічого монастиря смт. Вапнярки. 

З благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського, заупокійні богослужіння очолив благочинний Бершадського району прот. Ростислав Процанін у співслужінні благочинного Жмеринського району прот. Василя Ваврика, благочинного Тульчинського району прот. Василя Коновала, благочинного Крижопільського району прот. Петра Підсадного, благочинного Немирівського району ієрея Романа Ковальчука та духовенства Вінницько-Тульчинської і Вінницько-Барської єпархій.

Були звершені заупокійна Божественна Літургія і чин похорону. Зі словом співчуття до рідних, духовенства та осиротілої пастви звернувся прот. Василь Коновал.

Після чого гріб з тілом спочилого отця був винесений із храму, який був побудований його стараннями, і велика траурна процесія рушила до місцевого кладовища, де архімандрит Серафим (Котляров) був похований біля свого батька.

За матеріалами cerkva.vn.ua