13 вересня 2020 року, в 14-ту неділю після П’ятидесятниці Православна Церква відзначає пам’ять покладення чесного пояса Пресвятої Богородицi, в цей день благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

Також підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Наприкінці Літургії, священник Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Євангеліє 14-ої Неділі після П’ятидесятниці (Мф. 22, 1-14) знайомить слухачів із притчею про покликаних на шлюбний бенкет. Ця притча, як і притча попереднього тижня, вказує на безвір’я та невдячність іудеїв. Там вони вбивали тих, хто вимагав у них плодів, а в цій притчі вони вбивають вже того, хто кличе їх на бенкет. В образі царя притча показує Бога, Який зійшов на землю; образ шлюбного бенкету – Царство Небесне, запрошення – Євангельська проповідь; ті, хто відмовилися прийти – люди зовсім невіруючі, не зодягнуті у шлюбний одяг – люди, що повірили проповіді, але не жили у вірі.