28 серпня 2020 року, в день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук, на запрошення настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Ометинці Немирівського району Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священника Іоана Шеремета, очолив відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого, з нагоди престольного свята даного храму.

На Богослужінні читання Апостола звершив священник Іоан Шеремета, Святе Євангліє було прочитане священником Романом Ковальчуком, а Святкову Божественну Літургію прикрасили своїм співом місцевий хор. За Літургією підносилася молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Після заамвонної молитви, священник Роман Ковальчук виголосив проповідь у якій розповів про життя та Успіння Божої Матері.

За богослужінням молилась – Борисюк Ганна.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.