19 серпня 2020 року, в день свята Преображення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа  у Свято-Покровському храмі міста Немирова, було відслужено святкову Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку звершив благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук.

Також підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього святкового дня віряни, серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Після відпусту Літургії священником Романом Ковальчуком було звершено освячення плодів нового урожаю: винограду, яблук та інших плодів, після чого благочиний Немимирівського району звернувся до присутніх з повчальним словом, привітав усіх зі святом Преображення Господнього, а також побажав гарного і належного святкування та споживання благословенних плодів на користь тілесну та во славу Божу.