14 серпня 2020 року, в день, коли Свята Православна Церква молитовно згадує винесення Чесних Древ Животворчого Хреста Господнього, свято Всемилостивого Спаса та Пресвятої Богородицi та семи мучеників Маккавеєвих: Авима, Антонiна, Гурiя, Єлеазара, Євсевона, Алима i Маркела, матерi їхньої Соло­монiї та учителя їхнього Єлеазара.

В цей день у Свято-Покровському храмі міста Немирова, було відслужено святкову Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку звершив благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук.

Також підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

По завершенні богослужіння було відслужено чин малого освячення води. Після цього було освячено квіти та мед, який у цей день для освячення принесли до храму парафіяни.

Після окроплення святою водою прихожан, священник Роман Ковальчук звернувся до присутніх з повчальним словом, подякував усім присутнім за спільну молитву та привітав усіх зі святом. Також священник Роман Ковальчук нагадав усім про початок Успенського посту побажавши провести його в духовній радості та молитві.