5 серпня 2020 року, в день свята Почаївської iкони Божої Матерi, своє день народження святкує благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук, тому в Свято-Покровському храмі міста Немирова було звершено урочисті богослужіння.

Святу Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого очолив благочинний Немирівського району священник Роман Ковальчук у співслужінні настоятеля Свято-Миколаївської парафії села Вовкошів, Гощанського району, Рівненсько-Острозької єпархії священника Сергія Таргонського.

На Богослужінні читання Апостола звершив Сергій Таргонський, Святе Євангліє прочитав священник Роман Ковальчук, а Святкову Божественну Літургію прикрасила своїм співом Борисюк Ганна.

Під час богослужіння було підносено  молитву про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Звичайно, що цього дня особливі прохання та молитви було піднесено і за священника Романа Ковальчука в день його народження.

В цей день парафіяни приступили до Таїнств Сповіді та Причастя.

Наприкінці Літургії духовенством було звершено подячний молебень.

Після відпусту з теплим словом до священника Романа звернувся священник Сергій Таргонський, який побажав настоятелю у день його народження здоров’я та  добрих плодів на ниві Христовій. З щирими й теплими привітаннями вітали свого настоятеля і парафіяни, бажаючи настоятелю парафії здоров’я, благополуччя, родинного тепла та Божої милості на усі починання.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.