4 серпня 2020 року, в день пам’яті святої рiвноапостольної Марiї Магдалини, на запрошення настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Четвертинівки, Тростянецького району ігумена Філарета (Галіцького), благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у храмі святого преподобного Сергія Радонезького села Четвертинівки, Тростянецького району .

За Літургією благочинному Немирівського району священнику Роману Ковальчуку співслужили: настоятель храму ігумен Філарет (Галіцький) та настоятель Свято-Миколаївської парафії села Вовкошів, Гощанського району, Рівненсько-Острозької єпархії священник Сергій Таргонський.

Під час Літургії підносилася молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Після запричасного стиха священник Сергій Таргонський звернувся до присутніх зі словом проповіді, зокрема, розповів про життя й духовний подвиг рівноапостольної Марії Магдалини та вказав на приклад її віри, який ми маємо унаслідувати.

На завершення Літургії духовенством було звершено молебень святій рiвноапостольної Марiї Магдалини, після чого ігумен Філарет подякував всім за спільну молитву та привітав усіх іменинників з днем ангела.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.