2 серпня 2020 року, у 8-му неділю після П’ятидесятниці та в день пам’яті святого пророка Іллі, в Свято-Покровському храмі міста Немирова була звершена Свята Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення благочинного Немирівського району священника Романа Ковальчука, звершив настоятель Свято-Миколаївської парафії села Вовкошів, Гощанського району, Рівненсько-Острозької єпархії священник Сергій Таргонський.

На Богослужінні читання Апостола звершив священник Роман Ковальчук, Святе Євангліє було прочитане священником Сергієм Таргонським, а Святкову Божественну Літургію прикрасила своїм співом Борисюк Ганна.

За Літургією була піднесена молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

В цей день парафіяни мали змогу приступити до Таїнств Сповіді та Причастя.

Після запричасного стиха священник Сергій Таргонський виголосив проповідь  про насичення п‘яти тисяч народу п‘ятьма хлібами і двома рибинами та про житіє святого пророка Іллі.

Воскресне богослужіння завершилося традиційним многоліттям.