1 червня 2022 року, в день Віддання свята Пасхи та Міжнародний день захисту дітей, з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського на території Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова відбулося свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших міжнародних свят. За однією із версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестиваль човнів-драконів), яке якраз припала на 1-ше червня. Завдяки щасливому випадку цей день збігся із часом проведення «дитячої» конференції в Женеві.

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році.

ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров’я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.

В Україні цей день відзначається із 1998 року.

Перед початком свята Немирівським благочинним, настоятелем Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієреєм Романом Ковальчуком у Свято-Покровському храмі міста Немирова був звершений молебень до Пресвятої Богородиці та було піднесено молитву за дітей та батьків.

Молебень був прикрашений ангельським співом Ірини Слободянюк.

Після чого на подвір’ї храму маленькі парафіяни взяли участь у вікторинах, спортивних змаганнях та патріотичному флеш-мобі, які були проведені Іриною Слободянюк.

Після закінчення свята всі присутні пригостилися солодощами.

Висловлюємо окремі слова вдячності за сприяння в організації свята Голові осередку партії «Європейська Солідарність» на Немирівщині Аліні Мадіянській.

Фото Ліщишина Вікторія

Завантажити фото можна за посиланням.