27 березня 2022 року, в третю неділю святого Великого посту, яка називається Хрестопоклонною, Православна Церква по-особливому вшановує хрест Господній. Ця неділя — середина Великого Посту. Хрестопоклінною вона називається тому, що напередодні неділі з вівтаря виноситься для поклоніння прикрашений квітами хрест, яке встановлене Церквою для того, щоб, поклоняючись хресному древу та згадуючи Голгофську жертву Спасителя, зміцнити вірних в проходженні Святої Чотиридесятниці, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Герій Богдан.

Під час богослужіння вже традиційно було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину, і була прочитана молитва коли Батьківщина в небезпеці. Також після потрійної єктенії була прочитана молитва за Президента України який є Верховним головнокомандувачем Збройних Сил України.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій та начальник 13 Державної пожежно-рятувальної частини міста Немирова підполковник Довгий Олександр. а також у вівтарі молився батько настоятеля парафії – Леонід Ковальчук.

У цей день велика кількість вірян, серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Після відпусту Літургії під спів «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико…» протоієрей Роман Ковальчук та парафіяни поклонились Чесному Древу Животворчого Хреста Господнього, опісля Немирівський благочинний звернувся до вірних з проповіддю, у якій роз’яснив вірним суть Хрестопоклонної Неділі.

Вкінці було проспівано кондак Богородиці «Взбраній воєводі».

Після чого було відслужено панахиду за упокій всіх загиблих воїнів, які поклали своє життя за віру та Україну, а також за загиблих мирних жителів.

Фото Мальований Максим