20 березня 2022 року, в другу неділю святого Великого посту, в день пам’яті святителя Григорія Палами, архієпископа Солунського Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Герій Богдан.

Під час богослужіння вже традиційно було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину, і була прочитана молитва коли Батьківщина в небезпеці. Також після потрійної єктенії була прочитана молитва за Президента України який є Верховним головнокомандувачем Збройних Сил України.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій та начальник 13 Державної пожежно-рятувальної частини міста Немирова підполковник Довгий Олександр.

За Божественною Літургією вірні приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворящих Христових Таїн.

Після завершення Літургії протоієрей Роман Ковальчук звернувся до присутніх у Храмі з повчальним словом про праведне життя святителя Григорія Палами та подякував за спільну молитву.

Вкінці було проспівано молитву «Під твою милість прибігаємо, Богородице Діво».

Після чого було відслужено панахиду за упокій всіх загиблих воїнів, які поклали своє життя за віру та Україну, а також за загиблих мирних жителів.