13 березня 2022 року, в першу неділю Великого посту, день свята Торжества Православ’я, у Свято-Покровському храмі міста Немирова звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого, яку очолив Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук.

Свято Торжества Православ’я символізує остаточну перемогу над іконоборчою єрессю. Встановлення його пов’язано з подіями Константинопольського собору 843 року, що був скликаний благочестивою імператрицею Феодорою для відновлення іконошанування у Візантійській імперії. На згадку про цю подію, важливу для христианського світу і у пам’ять про імператрицю Феодору, щорічно в першу неділю Великого посту Православна Церква урочисто відзначає відновлення іконошанування.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

Під час богослужіння вже традиційно було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину, і була прочитана молитва коли Батьківщина в небезпеці, а також була прочитана молитва за Президента України який є Верховним головнокомандувачем Збройних Сил України.

У цей день велика кількість вірян, серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Наприкінці Літургії, отець благочинний виголосив проповідь на тему євангельського читання, у якій розтлумачив уривок з Євангелія від святого апостола і євангеліста Іоана про покликання апостола Нафанаїла (Ін. 1:43-51), привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Вкінці було проспівано кондак Богородиці «Взбраній воєводі».

Після чого було відслужено панахиду за упокій всіх загиблих воїнів, які поклали своє життя за віру та Україну  а також за загиблих мирних жителів.