6 березня 2022 року, в неділю сиропусну, прощену, коли свята Православна Церква згадує історію Адамового вигнання з раю, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук у Свято-Покровському храмі міста Немирова звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Герій Богдан.

Під час богослужіння вже традиційно було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину, і була прочитана молитва коли Батьківщина в небезпеці, а також була прочитана молитва за Президента України який є Верховним головнокомандувачем Збройних Сил України.

Цього дня у храмі також підносились посилені молитви за упокій всіх загиблих воїнів, які поклали своє життя за віру та Україну  а також за загиблих мирних жителів.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій, а також у вівтарі молився батько настоятеля парафії – Леонід Ковальчук.

За Божественною Літургією вірні приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворящих Христових Таїн.

Наприкінці Літургії, протоієрей Роман Ковальчук виголосив повчальну проповідь у якій зазначив про важливість посту в спасінні людини, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Вкінці було проспівано молитву «Під твою милість прибігаємо, Богородице Діво».

А також цього дня увечері, у Свято-Покровському храмі міста Немирова, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив велику вечірню, після якої відбувся чин прощення.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

Після відпусту вечірньої Немирівський благочинний прочитав молитву на початок Великого посту та попросив прощення у всіх присутніх в храмі.