9 січня 2021 року, в 29-ту неділю після П’ятидесятниці, після Різдва Христового та день пам’яті праведного Йосифа Обручника, Давида, царя, і Якова, брата Господнього, у Свято-Покровському храмі міста Немирова, було відслужено Святу Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку звершив Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук.

Також за богослужінням підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Богослужіння прикрасила своїм співом Вікторія Репецька-Крохмаль.

За богослужінням молився головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій.

Наприкінці Літургії, протоієрей Роман Ковальчук звернувся до пастви зі словом проповіді. Настоятель розповів вірянам про втечу в Єгипет праведного Йосифа з Пресвятою Дівою Марією і Богомладенцем Христом.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.