2 січня 2022 року, в неділю 28-му після П’ятидесятниці, перед Різдвом Христовим, святих отців, у Свято-Покровському храмі міста Немирова Немирівським благочинним, настоятелем Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієреєм Романом Ковальчуком звершено молебень на Новий рік з особливими проханнями і молитвами про Божу опіку, допомогу, благословення у новому році.

Також підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Молебень прикрасила своїм співом Синякович Олена.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій.

Наприкінці акафісту, протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання про родовід Господа нашого Ісуса Христа, та подякував всім за спільну молитву і побажав гарного нового 2022 року.