26 грудня 2021 року, в 27-му неділю після П`ятидесятниці, святих праотців, у Свято-Покровському храмі міста Немирова звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук.

За Літургією підносилися молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.  

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

За богослужінням молилися головний будівничий Свято-Покровського храму Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова та багаторічний Голова парафіяльної ради – Томащук Юрій та голова Немирівської спілки ветеранів АТО – Павло Засієнко.

Цього недільного дня віряни, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Наприкінці Літургії, протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь на тему євангельського читання у якій розтлумачив притчу Господа нашого Ісуса Христа про покликаних на вечерю (Лк. 76 зач., 14, 16-24), після чого отець настоятель привітав багаторічну хористку та активну прихожанку Борисюк Ганну яка святкувала напередодні свій день народження і побажав невтомної праці на ниві Христовій, многих і благих літ й подарував букет квітів, а також привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.