З благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського,  благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова священник Роман Ковальчук 8 травня 2020 року відвідав єврейське кладовище міста Немирова на якому з початку осені 1941 року було розстріляно 3460 чоловік єврейського населення, а 7 листопада 1941 року - ще 2680 чоловік. Нацистські кати, відповідно до документів районної комісії, яка проводила ексгумацію тіл розстріляних в 1944 році за період окупації в Немирові, розстріляли 7785 громадян єврейської національності, військовополонених та партизан, яких було замордовано та закопано в землю живими.

  Та найбільше вражає людський розум і серце той факт, що на кладовищі є Братська могила дітей, яких розстріляли нацистами, де відбувся мітинг-реквієм, у зв’язку з карантином Україна цьогоріч утримається від проведення масових заходів Дня пам’яті і примирення та 75-ї річниці Перемоги над нацизмом, таке рішення прийняте на засіданні Уряду.

  На мітингу були присутні представники єврейської громади, адже серед замордованих найбільше людей єврейської національності, настоятель Римо-Католицької парафії святого Йосифа Обручника міста Немирова священик Руслан Кармаліта, заступник голови Немирівської райдержадміністрації Петро Бугаков, голова районної ради Сергій Укринський. Завершився мітинг–реквієм хвилиною мовчання та покладанням квітів та за єврейською традицією було покладено камінці до пам’ятного знаку розстріляних мирних жителів та військовополонених.