10 листопада 2021 року, Православна Церква вшановує пам’ять святої великомучениці Параскеви-П’ятниці. Цього дня своє престольне свято відзначила парафія в селі Нові Обиходи Немирівського благочиння.

В цей день духовну радість парафіян розділили на запрошення Немирівського благочинного, настоятеля Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрея Романа Ковальчука, який є за сумісництвом настоятелем даної парафії, святкову Божественну Літургію святого Іоана Золотоустого очолив Тульчинський благочинний протоієрей Василь Коновал, якому співслужили: Немирівський благочинний, настоятель парафії святої великомучениці Параскеви-П’ятниці с. Нові Обиходи Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) протоієрей Роман Ковальчук та настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Ометинці Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священник Іоан Шеремета.

Святкову Божественну Літургію прикрасили своїм співом зведений хор Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Борисюк Ганна та парафії святої великомучениці Параскеви-П’ятниці с. Нові Обиходи Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) – Пип'як Наталія, Олійник Марія та Мельниченко Миколай.

За богослужінням підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього святкового дня віряни, серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Опісля протоієрей Василь Коновал звершив водосвятний молебень, затим відбувся Хресний хід навколо храму і було окропленено вірян освяченою водою.

Після чого протоієрей Роман Ковальчук щиро подякував духовенству та віруючим за спільну молитву і з благословення Високопреосвященного Михаїла, архієпископа Вінницького і Тульчинського на знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та парафії святої великомучениці Параскеви-П’ятниці с. Нові Обиходи Немирівського благочиння Вінницького-Тульчинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) було нагороджено благословенними архієрейськими грамотами: баготорічних хористів парафії: Пип’як Наталію та Олійник Марію, а також було нагороджено парафію святої великомучениці Параскеви-П’ятниці с. Нові Обиходи Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом.

Закінчилось урочисте богослужіння виголошенням многоліття Блаженнійшому митрополиту Епіфанію, Високопреосвященнійшому архієпископу Михаїлу, настоятелю парафії протоієрею Роману Ковальчуку, духовенству, владі, війську, фундаторам, будівничим та всім парафіянам храму.

Наприкінці богослужіння, за традицією парафії, було звершено заупокійну літію за усопшими будівничими парафії, фундаторами, парафіянами, воїнами, що за віру й Батьківщину життя своє поклали, жертв голодоморів, всіх хто загинув на Майданах, тих, що потонули, згоріли, замерзли, були розірвані звірами, померли несподівано без покаяння й не встигли примиритися з Церквою та з ворогами своїми, тих, що за них заповідали й просили нас молитися, за кого нема кому помолитися і вірних, що не мали поховання християнського.