10 жовтня 2021 року, в неділю 16-ту після П’ятидесятниці, Немирівським благочинним, настоятелем Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієреєм Романом Ковальчуком було звершено Святу Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова – Герій Богдан.

За Літургією підносилася молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього недільного дня віряни, серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

По завершенні Літургії Немирівський благочинний виголосив проповідь на тему недільного євангельського читання про чудесний улов риби (Лк., 17 зач., V, 1-11), коли апостоли за словом Ісуса Христа закинули сіті в море, хоч за всю ніч нічого не зловили, смирились, увірували і по слову Спасителя вловили дуже багато риб, що навіть сіті не могли витримати чудесний улов.

Після чого настоятель привітав усіх присутніх з Воскресним днем та подякував за спільну молитву. 

Воскресне богослужіння завершилося традиційним многоліттям.