8 жовтня 2021 року, Православна Церква вшановує пам’ять святого преподобного Сергiя, ігумена Радонезького, всiєї Руси чудотворця, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук, на запрошення настоятеля храму ігумена Філарета (Галіцького), очолив відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого у селі Четвертинівка Тростянецького благочиння з нагоди престольного свята місцевого храму.

За Літургією протоієрею Романові Ковальчуку співслужили: настоятель храму ігумен Філарет (Галіцький), настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Ладижин Тростянецького благочиння протоієрей Михайло Неміш, настоятель парафії Косьми та Даміана села Глибочок Тростянецького благочиння протоієрей Андрій Язловецький та настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці села Ометинці Немирівського благочиння священник Іоан Шеремета.

За Літургією підносилася молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Після Літургії був звершений водосвятний молебень. Завершилося святкове Богослужіння обходом довкола храму із окропленням святою водою стін храму та всіх парафіян.

На завершення богослужіння протоієрей Роман Ковальчук виголосив проповідь, в якій розповів про подвиги та благочестиве життя великого угодника Божого святого преподобного Сергiя, ігумена Радонезького, опісля до присутніх звернувся ігумен Філарет (Галіцький), який подякував, духовенству і вірним за спільне богослужіння.