1 жовтня 2021 року, в місті Немирові на плацу Третього відділу Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи призовників на строкову військову службу. 12 новобранців поповнять лави Збройних Сил України.

З напутнім словом до юнаків звернулися Начальник відділення рекрутингу та комплектування третього відділу Вінницького РТЦК та СП майор Торунда Руслан та представники Немирівської міської територіальної громади.

Спільною молитвою призовників благословив Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук, окропив призовників святою водою і побажав юнакам успіхів, терпіння, наполегливості в освоєнні військової науки, з честю виконати перед державою почесний обов'язок громадянина України, змужнілими та здоровими повернутися додому, після цього за підтримки Вінницько-Тульчинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) подарував кожному призовнику молитовники. 

По завершенню майбутні солдати отримали від керівництва Немирівської міської територіальної громади подарункові пакети.