26 вересня 2021 року, в неділю 14-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук прочитав акафіст до Чесного і Животворчого Хреста Господнього у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

За Богослужінням співав хор під керівництвом Вікторії Репецької-Крохмаль.

Також підносилася  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Після акафісту отець благочинний виголосив проповідь на тему євангельського читання в якій розповів як потрібно розуміти притчу «про званних на весільний бенкет».

Після чого протоієрей Роман привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Євангеліє 14-ої Неділі після П’ятидесятниці (Мф. 22, 1-14) знайомить слухачів із притчею про покликаних на шлюбний бенкет. Ця притча, як і притча попереднього тижня, вказує на безвір’я та невдячність іудеїв. Там вони вбивали тих, хто вимагав у них плодів, а в цій притчі вони вбивають вже того, хто кличе їх на бенкет. В образі царя притча показує Бога, Який зійшов на землю; образ шлюбного бенкету – Царство Небесне, запрошення – Євангельська проповідь; ті, хто відмовилися прийти – люди зовсім невіруючі, не зодягнуті у шлюбний одяг – люди, що повірили проповіді, але не жили у вірі.