22 вересня 2021 року, в день пам'яті святих праведних Богоотців Іоакима й Анни, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук в Свято-Покровському храмі міста Немирова була звершена Свята Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого.

Родина праведних Іоакима та Анни є взірцем християнського шлюбу, тому саме в день їхньої пам’яті, рішенням Священного Синоду Православної Церкви України від 27 липня 2019 року встановлено відзначити загальноцерковний День молитви за сім’ю.

Святкову Божественну Літургію прикрасила своїм співом Борисюк Ганна.

За богослужінням молилась директор Центру культури, дозвілля і творчості Немирівської міської ради Скрипніченко Аліна з родиною.

За Літургією підносилася молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього дня віряни, серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Після Літургії було звершено Чин молебного співу на благословення християнської родини. В молитвах Чину звучали прохання до Бога, щоби в сім'ях панував мир і згода, щоби сімейне життя було позбавлене егоїзму і в своїй основі мало жертовне служіння один одному.

По завершенні протоієрей Роман Ковальчук звернувся до вірян зі словами настанови та привітав усіх з Днем молитви за сім'ю.