24 серпня 2021 року, в день пам’яті преподобномучеників Феодора i Василiя Печерських, у Ближнiх печерах та преподобного Федора, князя Острозького, Печерського, в Дальнiх печерах, цього дня ми відзначаємо День проголошення Незалежності нашої Держави України, тому в Свято-Покровському храмі міста Немирова була звершена Свята Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого, яку звершив Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Велика Бушинка Немирівського району – Дець Олексій.

За богослужінням молився голова Немирівської районної організації «Союз Чорнобиль України» лікар-офтальмолог В’ячеслав Печак.

Святкову Божественну Літургію прикрасила своїм співом Борисюк Ганна.

За Літургією була піднесена молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Після літургії було відслужено чин подячного молебню в дні державних свят України.

По завершенні богослужіння отець благочинний, виголосив повчальну проповідь, привітав усіх присутніх з тридцятою річницею відновлення Незалежності Нашої Неньки України, також усім присутнім подякував за спільну молитву.