9 серпня 2021 року, з нагоди престольного свята, в храмі святого великомученика і цілителя Пантелеймона в селі Мухівці Немирівського благочиння було звершено урочисте святкове богослужіння.

Благочинний Немирівського району, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук на запрошення настоятеля парафії святого великомученика і цілителя Пантелеймона села Мухівці Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священника Сергія Таргонського, очолив відправу Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого.

За урочистим богослужінням молились прихожанки Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова: Борисюк Ганна та Ліщанюк Олександра.

За Літургією підносилася молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Цього святкового дня віряни серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх з дотриманням усіх вимог карантину.

Після Літургії був звершений водосвятний молебень. Завершилося святкове Богослужіння обходом довкола храму із окропленням святою водою стін храму та всіх парафіян.

Після чого священник Сергій Таргонський подякували усім присутнім за спільну молитву.

Фото Дець Олексій