5 серпня 2021 року, в день свята Почаївської iкони Божої Матерi, своє день народження святкує Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук, тому в Свято-Покровському храмі міста Немирова було звершено урочисті богослужіння.

Святу Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого очолив Немирівський благочинний протоієрей Роман Ковальчук у співслужінні настоятеля парафії святого великомученика і цілителя Пантелеймона села Мухівці Немирівського благочиння Української Православної Церкви (Православної Церкви України) священника Сергія Таргонського.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Велика Бушинка Немирівського району – Дець Олексій.

Святкову Божественну Літургію прикрасила своїм співом Борисюк Ганна.

Під час богослужіння було підносено  молитву про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

За Богослужінням молились батьки отця настоятеля – Леонід та Любов Ковальчуки.

Звичайно, що цього дня особливі прохання та молитви було піднесено і за протоієрей Романа Ковальчука в день його народження.

Цього дня віряни серед яких і діти, приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх з дотриманням усіх вимог карантину.

Наприкінці Літургії духовенством було звершено подячний молебень.

Після відпусту з теплим словом до протоієрея Романа звернувся священник Сергій Таргонський, який побажав настоятелю у день його народження здоров’я та  добрих плодів на ниві Христовій. З щирими й теплими привітаннями вітали свого настоятеля і парафіяни, бажаючи настоятелю парафії здоров’я, благополуччя, родинного тепла та Божої милості на усі починання.

Закінчилось урочисте богослужіння виголошенням многоліття Блаженнійшому митрополиту Епіфанію, Високопреосвященнійшому архієпископу Михаїлу, настоятелю парафії протоієрею Роману Ковальчуку, духовенству, владі, війську, повік незабутнім фундатором храму, будівничим, всіх хто співає та трудиться при храмі і всім парафіянам храму.