«Радуйся, Володимире, землі твоєї просвітителю»

Саме такими словами Свята Православна Церква прославляє великого угодника Божого святого рівноапостольного великого князя Володимира, тому в цей день 28 липня 2021 року в день пам’яті святого рiвноапостольного великого князя Володимира, Немирівський благочинний, настоятель Свято-Покровської парафії Української Православної Церкви (Православної Церкви України) міста Немирова протоієрей Роман Ковальчук звершив Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого у Свято-Покровському храмі міста Немирова.

На Богослужінні читання Апостола звершив паламар парафії Різдва Пресвятої Богородиці села Велика Бушинка Немирівського району – Дець Олексій.

Також підносилися  молитва про припинення пошесті згубної (епідемії) та було піднесено додаткові прохання за визволення України від нашестя чужинців та за воїнів, які захищають нашу Батьківщину.

Після завершення Божественної літургії був звершений молебень на закликання помочі Святого Духа перед початком усякого доброго діла.

Після відпустку протоієрей Роман Ковальчук звернувся з словами проповіді до вірян і розповів про житіє святого рiвноапостольного великого князя Володимира, після чого отець-настоятель подякував за спільну молитву та привітав усіх зі святковим днем.